


7 300 ₴
Інвертор 12V-220V з чистим синусом і високим ККД (до 95%) призначений для перетворення електричної енергії, необхідної для роботи різних електричних приладів (телевізори, холодильники, індукційні плити тощо).

Низьке енергоспоживання дозволяє суттєво продовжити термін служби батареї, що підключається, а наявність чистого синуса дозволяє створювати напругу в мережі, що підходить для роботи різних побутових електроприладів.

Інвертор HOULI оснащений інтелектуальним багаторівневим захистом від перегріву, перенапруги, короткого замикання, перевантажень тощо, що гарантує безпечне та комфортне використання приладу.

Характеристики:
Відправлення товару: 4-7 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 70 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |