







10 014 ₴
Автоматичний вимір вологості, великий РК-дисплей, пульт дистанційного керування та сенсорна панель керування з 7-ступінчастим регулюванням зволоження роблять прилад простим у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 5.5 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Вбудований гігростат | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |