




2 525 ₴
Бритва U-SMILER - це пристрій, який чудово справляється з видаленням подряпин і ниток з різних типів тканин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |