





3 108 ₴
Машинка для видалення ковтунців LTC B96 usb

Простий у використанні
Бритва для одягу — дуже корисний пристрій, який дуже простий у використанні — просто увімкніть його та протягніть по тканині, яка налетіла, щоб швидко й, головне, ефективно видалити непотрібний матеріал.
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LTC |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Вага | 0.42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |