


2 300 ₴
Коли приходить холод, **електричний обігрівач BT-4120** стане ідеальним рішенням для швидкого та ефективного обігріву вашого простору. Цей стильний і компактний обігрівач потужністю **2000 Вт** здатний легко забезпечити комфортну температуру в приміщеннях площею до **18 кв.м**.
Завдяки **трьом режимам роботи** з різною потужністю (750 Вт, 1250 Вт та 2000 Вт) ви зможете точно налаштувати рівень тепла, що дозволить не лише створити затишок, а й заощадити електроенергію. Вбудований **механічний терморегулятор** підтримуватиме задану температуру автоматично. Лаконічний дизайн та білий колір роблять його універсальним доповненням до будь-якого інтер'єру.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |