









Відправка з 12 квітня 20264 236 ₴
Підвісний світильник Luxolar 754 E27 оснащений двома металевими плафонами чорного або білого кольору. Стиль лофт - відмінно підійде для кухні, їдальні, вітальні.
Дизайнерський підвісний світильник виконаний у сучасному стилі.
Матовий колір - чудово виглядає в сучасних інтер'єрах.
Конструкція світильника дозволяє регулювати висоту кожного плафона.
Світильник повністю зібраний — це не набір для самостійного збирання — ви дістаєте його з коробки та підвішуєте до стелі.
Вам не доведеться витрачати час на збирання світильника.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 см |
| Ширина | 350 см |
| Діаметр | 120 см |
| Висота | 750 см |
| Вага | 3000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |