



4 996 ₴
Термостат дозволяє регулювати потужність пристрою, тим самим дозволяючи контролювати температуру в приміщенні. Завдяки цьому радіатор більш енергоефективний.
Вентилятор можна увімкнути або вимкнути кнопкою.
Режим захисту від замерзання (ANTI-FROST): У режимі очікування при температурі в приміщенні нижче 5 °C пристрій автоматично перемикається у режим обігріву потужністю 2000 Вт. Коли температура в приміщенні досягає 9°С, опалення вимикається в черговий режим, а потім переходить у циклічний режим.
Конвектор всмоктує холодне повітря знизу, нагріває його та віддає тепло вгору.
Конвекторні обігрівачі не досягають високих температур, що перешкоджає спалюванню пилу.
Завдяки великій поверхні теплообміну такі обігрівачі віддають тепло рівномірно та ефективно.

ЕФЕКТИВНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА!
Має вбудований вентилятор, який забезпечить більш якісний та швидкий розподіл тепла у приміщенні.
Конвектори легкі та зручні, тому їх можна розмістити у будь-який час у різних кімнатах будинку. Також це ідеальне рішення для обігріву приміщення в аварійних ситуаціях або поза опалювальним сезоном.
Потужність нагріву залежить від уподобань користувача, який сам задає температуру, а в нашій моделі є ще й таймер.
Конвектори можна використовувати, коли постійного обігріву недостатньо.
Цей тип обігрівачів працює, втягуючи повітря знизу і нагріваючи його, потім він піднімається і рівномірно тече у всіх напрямках вашої кімнати чи будинку відпочинку.

Ключові особливості моделі CH6000
Пристрій має 3-ступінчасте регулювання потужності, термостат з можливістю регулювання температури та 24-годинний таймер. У комплекті входять кронштейни для кріплення радіатора до стіни.

Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Так |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |