









4 888 ₴
Керамічний нагрівач Adler AD 7740 - це простий у використанні, дуже корисний пристрій, який працюватиме скрізь, де поточний нагрівання занадто слабкий, відсутній або вийшов з ладу і тимчасово не працює. Все, що вам потрібно зробити, це підключити обладнання до розетки, і ви зможете насолоджуватися вищою температурою через кілька хвилин. Цей прилад рекомендується для великих приміщень, оскільки завдяки максимальній потужності в 3000 Вт він нагріватиме їх набагато швидше, ніж традиційні радіатори.
Обігрівач має мережний шнур довжиною 1,35 м і зручну ручку для перенесення, що полегшує переміщення між кімнатами. Корпус виготовлений з міцного металу і пофарбований в яскраво-жовтий колір. Керамічний нагрівальний елемент - досить нова технологія, завдяки якій нас не турбує сухе повітря, а пил і кисень не спалюються при його використанні.

Як працює керамічний обігрівач?
Пристрій оснащений трьома потужностями нагріву: 1000 Вт, 2000 Вт і 3000 Вт, які впливають на швидкість, з якою ви підвищуєте температуру в даному приміщенні. Ви контролюєте температуру за допомогою термостату, що також спрощує підтримання постійної температури та її адаптацію до умов у будівлі. Режим вентилятора впливає швидкий розподіл повітря.

Особливості:

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Виробник | Adler |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Польща |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1.35 м |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Так |