




5 476 ₴
Caldodesign поєднує у собі красу вінтажного стилю та задоволення від тепла високоефективного керамічного резистора.
Практичний та міцний, з можливістю нахилу, який дозволяє краще спрямовувати тепло.


Модулює виділення тепла в залежності від температури Caldodesign, органічно впишеться в будь-яке приміщення завдяки своїм невеликим розмірам. Завдяки металевій основі можна легко регулювати нахил. Максимальна теплова потужність: нагрівач PTC потужністю 1800 Вт.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Виробник | Olimpia Splendid |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Італія |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потужність обігріву | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Кут повороту | 80 град. |
| Функція повороту | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |