






4 950 ₴
Електричний тепловентилятор HECHT 3329 забезпечує затишне тепло взимку або в перехідний період, що швидко розподіляється по приміщенню. Вбудований термостат регулює температуру, що плавно регулюється.
HECHT 3329 також можна використовувати влітку як вентилятор для циркуляції повітря у приміщенні. Обігрівач завдяки своїй практичній функції вентилятора може використовуватися при дренажі затоплених приміщень або при ремонтних роботах.
В результаті HECHT 3329 можна використовувати у всіх приміщеннях цілий рік, забезпечуючи рівномірну циркуляцію повітря та приємний клімат.
Нагрівач може працювати від звичайної розетки 230В.

Особливості та переваги продукту:

Технічні характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Виробник | Hecht |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 60 кв.м |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функція повороту | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |