









Відправка з 12 квітня 20264 277 ₴
Якісний кронштейн для LED LCD телевізорів

Кронштейн KG-1001 - це поєднання найвищої якості, малих габаритів та великих можливостей регулювання для телевізорів вагою до 40 кг!!!
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ТБ
Представлений тримач неймовірно міцний і універсальний - у ньому плавно регулюється відстань між кріпильними отворами від 100х100мм до цілих 400х400мм (перше значення - відстань між вертикальними отворами, друге значення - відстань. Якщо ваш телевізор має монтажні отвори у цьому діапазоні, представлена вішалка точно підійде.
ВАГА МАЄ ЗНАЧЕННЯ
Цей тримач можна легко використовувати для телевізорів з великим розміром екрану. Умова, якій має відповідати встановлений телевізор:

Великий діапазон регулювання
Неймовірно міцне кріплення для телевізора з регульованим кутом нахилу +10°/-5°, здатне задовольнити вимоги навіть найвибагливіших користувачів.
Регулювання здійснюється двома гвинтами, так що телевізор завжди висітиме стійко
Легко зібрати
Утримувач має швидку і безпечну систему складання, вам просто потрібно прикрутити кронштейни до телевізора, а потім надіти все це на тримач. Завдяки горизонтальним кронштейнам повісити телевізор набагато простіше, аніж за класичного рішення.
Ви це знаєте:
Чи підійде ця ручка для вигнутих екранів? Зазвичай, такі телевізори комплектуються спеціальними проставками, що дозволяють встановлювати телевізори з вигнутою матрицею на стандартний кронштейн.
Завдяки унікальному дизайну дозволяє регулювати відстань від стіни від 58 до 425 мм, що робить її неймовірно універсальною і привабливою.
Оболонки кабелів використовуються у тримачі KG-1001. Пластикові маски забезпечують естетичне прокладання кабелів від телевізора до стіни (наприклад, до розетки)

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Відправлення: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кут нахилу | 10 град. |
| Кут повороту | 160 град. |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Відстань до стіни | 425 мм |
| Форма кронштейна | Прямокутна |
| Покриття | Полімерно-порошкове |