









Відправка з 12 квітня 20263 770 ₴
Якісний кронштейн для LED LCD телевізорів
Утримувач зроблений дуже добротно і на нього можна закріпити будь-який LCD/LED телевізор 23-60". Має плавне регулювання кріпильних отворів - 100х100, 200х100, 200х200, 400 .
Якщо ваш телевізор має такий рознесення монтажних отворів, наш тримач, безумовно, буде правильним вибором.

Стандарт із VESA для цієї моделі
(відстань між монтажними отворами):

У комплект входять всі необхідні шурупи, розпірки та монтажні штифти, що дозволяють прикріпити його до стіни.

Відправлення: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 120 град. |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Відстань до стіни | 350 мм |
| Форма кронштейна | Прямокутна |
| Покриття | Полімерно-порошкове |