









3 152 ₴
Продукт використовується для живлення електричних пристроїв, що потребують 220 В змінного струму від акумуляторів та автомобільних установок з 12 В постійного струму.
Добре підійде для місць, де немає можливості прямого підключення необхідного обладнання до електромережі.

Він пропонує багато можливостей. Він має два порти USB (USB-A та USB-C для швидкого заряджання пристроїв потужністю 30 Вт) та два порти змінного струму (макс. 150 Вт).
У комплекті є кабель з вилкою прикурювача. Тому підключення гранично просте, з ним справиться будь-хто. Такий спосіб підключення гарантує широку сумісність інвертора з багатьма моделями автомобілів. Забезпечує потужність до 150 Вт.
Зарядний пристрій не тільки дуже функціональний, а й дуже міцний. Виготовлений із міцного матеріалу, стійкого до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Матеріали та технології захисту, що використовуються в зарядному пристрої, виключать ймовірність короткого замикання, перегріву, перезаряду та інших небажаних факторів. Пристрій має сертифікати CE та RoHS.
Охолоджувальний вентилятор запобігає перегріву і робить роботу автомобільного інвертора безшумною.

Параметри:

Переваги:
Відправлення: 4-7 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Допустима пікова потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |