







Відправка з 12 квітня 20265 182 ₴
Колір лазера:
Особливості продукту:
Яскравий світловий ефект
який поєднує в собі червоний та зелений лазер із 18-кратним RGB-світлодіодом. Промені світлодіодів проектуються через 42 лінзи. Лазер охоплює весь простір, обертаючись на 360 °. Світлодіоди випромінюються під кутом 60 °. Проектор портативний, його можна використовувати окремо або повісити ногами вгору. Зелений лазер регулюється потужністю від 30 мВт до 50 мВт.

Здивуйте своїх близьких
Наш проектор – абсолютний хіт. Здивуйте своїх близьких ефектним підсвічуванням, наприклад, у кімнаті або на фасаді вашого будинку
Проектор відображає красиві, чіткі, яскраві різдвяні візерунки і робить диво Різдва або свята ще більш відчутним.
ЧЕРВОНИЙ, ЗЕЛЕНИЙ, СИНІЙ (пульт може включати тільки зелений, тільки червоний тільки синій або зелено-червоний, зелений і синій, червоний і синій і всі 3 кольори відразу)

Характеристики:

Відправлення: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Упаковка | Коробка |
| Напруга | 220 В |
| Управління | Пульт ДУ |
| Кількість ламп | 8 шт. |
| Режим роботи | Динамічний |
| Термін служби | 7000 годин |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Проектор |
| Колірна гамма | RGB |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 134 мм |
| Діаметр | 85 мм |