





3 060 ₴
✅ прийом AM FM SW
✅ Функція Bluetooth
✅ Вбудовані входи USB та microSD
✅ Телескопічна антена, що обертається
✅ Потенціометр регулювання гучності.
✅ Працює від батарейок або від мережі .
✅ Унікальний дизайн

Сучасне портативне аналогове радіо приймає частоти AM, FM та SW. Пристрій також оснащений приймачем Bluetooth, входами USB та microSD. Рація виконана в унікальному стилі ретро, що привертає увагу.
Радіо працює від батареї і від мережі, що означає, що ми можемо використовувати його практично скрізь, де нам зручно. Вдома, в офісі або кабінеті пристрій може працювати після підключення до розетки, а коли це неможливо, радіо може живитися від двох батарейок R20.
Великі функції пристрою дозволяють не тільки слухати FM- та AM-радіо, але й слухати улюблені пісні з носіїв, таких як картка пам'яті або флешка. Крім того, радіо оснащено модулем Bluetooth, через який ми можемо підключити наш телефон, планшет чи ноутбук та відтворювати музику чи інші саундтреки з цього пристрою.
Телескопічна антена, що обертається, дозволить зробити точне налаштування для найкращого прийому радіостанцій, а вбудований потенціометр відрегулює гучність відповідно до поточних потреб. Ми можемо також підключити навушники до магнітолі через вхід 3,5 мм.

Технічні характеристики:

Комплектація:
✅ Аналогове радіо RA3
✅ Шнур живлення.
✅ Посібник користувача
✅ Коробка
Відправлення: 4-7 робочих днів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вихід на навушники, Картрідер, USB-роз'єм |