






4 516 ₴
Основні характеристики:

✅ У цьому маленькому корпусі у стилі ретро втілилося безліч сучасних рішень.
Крім FM-тюнера з цифровим синтезом, у вашому розпорядженні роз'єми USB/SD/AUX, до яких ви можете підключити новітні носії та пристрої, що відтворюють вашу улюблену музику.
Вбудований акумулятор надає пристрою портативний характер, а елегантний коричневий корпус робить його цікавим доповненням будинку.

Параметри:
Відправлення: 4-7 робочих днів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 720 г |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вихід на навушники, Картрідер, USB-роз'єм, Пульт дистанційного керування, Дисплей |