




1 450 ₴
Проектор замінює традиційне різдвяне освітлення будинку зовні чи всередині. Практичний лазерний відбивач відбиває тисячі зелених чи зелено-червоних вогнів на фасаді будівлі чи кімнаті.
Водонепроникний корпус. Проектор можна використовувати як освітлення на дискотеці або заходи для дітей та молоді. Виготовлений із якісних та міцних матеріалів.

Характеристики:

Відправлення товара: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Напруга | 220 В |
| Управління | Пульт ДУ |
| Режим роботи | Динамічний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 660 лм |
| Тип освітлення | Проектор |
| Колірна гамма | RGB |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 80 мм |