




7 202 ₴

ПРАЦЮЄ З АКУМУЛЯТОРАМИ:

ПРОЦЕС ЗАРЯДКИ - ПРОСТИЙ В ВИКОРИСТАННІ, ПЕРЕВІРТЕ ВСЕ ФУНКЦІЇ!
ДІАГНОСТИКА - аналізує акумулятор, перевіряє, чи може він прийняти зарядний струм; запобігає зарядженню пошкодженого акумулятора.
ВІДНОВНИЙ ЗАРЯД - низьковольтні батареї спочатку заряджаються малим струмом, але підвищеною напругою; сильно розряджені батареї можна повернути в робочий стан, що забезпечує триваліший термін служби батареї, цей крок пропускається, якщо батарея мінімально розряджена і знаходиться в хорошому стані.
М'ЯКИЙ ПУСК - випрямляч поступово збільшує зарядний струм, поки не буде досягнуто встановлений зарядний струм.
Імпульсний заряд - акумулятор заряджається імпульсним струмом (імпульсні коливання відбуваються в діапазоні постійного струму).
РЕКОНДИЦІОНУВАННЯ – етап підготовки до зарядки на етапі об'ємного заряду.
BULK CHARGE - заряд постійним значенням струму до раніше встановленої напруги (14,4÷14,7В).
АБСОРБЦІЙНИЙ ЗАРЯД - при досягненні необхідного рівня заряду батареї він переходить у режим заряджання постійною напругою (CV) і процес заряджання припиняється.
ОЦІНЮВАЛЬНА ДІАГНОСТИКА - автоматичний контроль напруги акумулятора після зарядки.
ОБСЛУГОВУВАЛЬНИЙ ЗАРЯД - етап, що підтримує акумулятор (поплавець) і контролює його стан; при необхідності відновлює зарядку із зменшеним струмом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ФІЗИЧНІ ПАРАМЕТРИ
Відправлення: 4-7 робочих днів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Основні | |
| Виробник | IDEAL |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Зарядний |
| Струм заряду | 15 А |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |