



22 300 ₴
Портативна сонячна електростанція BLUETTI AC30 оснащена акумулятором ємністю 96000 мАг ємністю 300 Вт·год, а також портами змінного/постійного струму/USB/автомобіля, які можуть живити пристрої потужністю до 300 Вт. Він також може забезпечити аварійне резервне джерело живлення під час перебоїв подачі електроенергії.

Сонячна електростанція Blueetti AC30 - це невеликий і компактний пристрій, який може працювати як ідеальне портативне джерело живлення для всіх ваших внутрішніх і зовнішніх застосувань.
Завдяки акумулятору ємністю 96 000 мАг, і 300 Вт·ч та інвертору потужністю 300 Вт Bluetti AC30 входить у висококонкурентний сегмент компактних електростанцій.

Незважаючи на маленькі розміри, Bluetti AC30 має всі необхідні функції, достатню ємність і варіанти зарядки. Він об'єднує дві розетки змінного струму, бездротовий зарядний пристрій, розетки USB та розетки постійного струму для підтримки різних пристроїв.
Відправлення товара: 4-7 робочих днів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.56 кг |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Основні | |
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 0.3 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Режим роботи | Безперервний |
| Максимальна потужність | 0.7 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |