









4 160 ₴
НАШ ІННОВАЦІЙНИЙ СВЕТОДІОДНИЙ ЗІРКОВИЙ ПРОЕКТОР - остання модель 2023 року, його можна використовувати як зірковий проектор, нічник та як іграшку
✅ ІНТЕРАКТИВНИЙ ПРОЕКТОР НАСТРАЮЄТЬСЯ НА ГОЛОС, ПОВТОРЮЄ СЛОВА ЯК ІНОПЛАНЕТЯНИН
✅ Створює унікальну атмосферу і може навчити дітей мови.
✅ ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ

Дуже простий у використанні сучасний проектор ідеально підходить для ДНЕЙ НАРОДЖЕННЯ, ВЕЧІРКИ, РІЗДВА В КІМНАТІ, ЯК ІГРАШКА ДЛЯ ДИТИНИ та всіх особливих випадків.
Він ідеально підходить для створення ВІДМІННОЇ атмосфери для зустрічей з друзями або для вечірки. Це ідеальна іграшка для дітей. Чудова ідея для подарунка.

✅ Проекція Чумацького Шляху
✅ Проекційна кольорова глазур
✅ Проекція туману
✅ Проекція диму
5 рівень яскравості для туманностей, 3 рівня яскравості для зірок
5 режимів швидкості миготіння туманності

✅ Кнопка «Око»: натисніть, щоб увімкнути або вимкнути підсвічування.
✅ Кнопка «Голос»: натисніть, щоб розпочати запис протягом 10 секунд, а потім відтворіть запис. Після відтворення ви можете розпочати інший запис. Режим буде безперервним, доки ви його не вимкнете або не перейдете в інший режим.
✅ Кнопка зоряної проекції
✅ Кнопка мерехтіння зірки
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Польща |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 500 г |