








6 675 ₴
Оснащений цифровим РК-дисплеєм та цифровим вибором радіостанцій
⭐ AM ⭐ FM ⭐ 18 В ⭐ LXT ⭐ Li-ION ⭐ 260 ЛЮМЕН ⭐ LCD ⭐ 360 ГРАДУСІВ ⭐
Радіоприймач, що перезаряджається, з вбудованою лампою, що працює від літій-іонних акумуляторів 18 В
Пристрій оснащений функцією пам'яті режимів – запам'ятовує налаштування режиму освітлення під час вимкнення.

Має 2 режими освітлення: ліхтар (360°) та режим ліхтаря (3 сторони), а також цифровий РК-дисплей та цифровий вибір радіостанцій.

✨ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ✨

Комплектація:
☑️ ЛАМПА З РАДІО DMR055
☑️ НАПЛЕЧНИЙ РЕМІНЬ
☑️ ОРИГІНАЛЬНА КОРОБКА
☑️ КЕРІВНИЦТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
версія без акумуляторів та зарядного пристрою в комплекті
Відправка товару: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 г |
| Виробник | Makita |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Час роботи | 52 годин |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Зберігаючий |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Світловий потік | 260 лм |
| Тип заряду | Від мережі, USB |
| Довжина | 28.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Ширина | 12.6 мм |
| Товщина | 12.9 см |