









9 522 ₴
Нова модель DP2C поєднує в собі функції дверного дзвінка, глазка та камери спостереження — і все це в бездротовому режимі.
Завдяки якісному конвертеру з роздільною здатністю FullHD 1080p, DP2C забезпечує плавне зображення відмінної якості як вдень, так і вночі — це дозволяє швидко перевірити особистість телефону.
Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi підключення видошукача до домашньої мережі відбувається миттєво.


Завдяки аудіомодулю у видошукачі, коли ви знаходитесь далеко від дому, ви можете не тільки бачити людей, які стоять перед вашими вхідними дверима, але і розмовляти з ними за допомогою смартфона з додатком EZVIZ.
Ви турбуєтеся про свій будинок, коли вас там нема? Завдяки вбудованому ІЧ-датчику руху DP2C забезпечує миттєві та точні оповіщення на ваш телефон про відвідувачів перед вашими вхідними дверима.
Незалежно від того, чи живете ви в багатоквартирному будинку з вузькими коридорами або в будинку з великим палісадником, ви завжди можете настроїти чутливість виявлення, вибравши один з трьох рівнів.

Коли людина натисне кнопку дверного дзвінка перед дверима, ви почуєте приємний сигнал виклику, що видається вбудованим гонгом, і ви отримаєте відеодзвінок у реальному часі.
Таким чином, ви знаєте, чого чекати, перш ніж дістанетеся до дверей.
DP2C повністю адаптований для роботи в будь-яких умовах освітлення, забезпечуючи видимість до 5 м навіть у повній темряві.
Крім того, датчик «День/Ніч» автоматично перемикає режим огляду залежно від кількості світла навколо видошукача.
DP2C записує все, що відбувається перед дверима, в роздільній здатності FHD і дозволяє переглядати його в прямому ефірі як у додатку EZVIZ, так і на внутрішньому кольоровому моніторі.
Великий 4,3-дюймовий екран особливо оцінять літні люди та діти.

Об'єктив камери у видошукачі DP2C забезпечує попередній перегляд відео з полем зору до 155 градусів.
Сучасний датчик CMOS у поєднанні з передовою оптикою забезпечує зображення незрівнянно вищої якості та чудової різкості в порівнянні з іншими видошукачами, доступними на ринку.
Попередній перегляд і запис у дозволі FullHD 1080p – це гарантія того, що на відеоматеріалі будуть відображені навіть найдрібніші деталі.
DP2C підходить практично для будь-якого типу дверей:

Відправлення товара: 4-7 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Загальні | |
| Висота | 48.3 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Вага | 302 г |
| Довжина: | 71 мм |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Робота із зображенням | |
| DNR | 3D |
| Об'єктив | |
| Кут огляду за вертикаллю | 155 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виявлення руху | Так |