




5 608 ₴
Багатофункціональний випарник з теплою парою та озоном. Пластина встановлена на підставці з регульованою висотою. Цей пристрій є незамінним пристроєм у кожному салоні краси. Що нам дає пара: Дезінфікує шкіру Відкриває пори Пар проникає в пори, очищуючи забруднення у вигляді жиру, що накопичився, і залишків різних видів косметики Пар допомагає шкірі виділяти токсини Пом'якшує шкіру Прискорює кровообіг, Зволожує і освіжає шкіру шкіри, Покращує Відновлює природну кислотність шкіри.
Значно покращує результати масажу.
Power 800 WW, в комплект входить:
- пристрій з насадкою
- штатив
- п'ятизіркова база на гумових колесах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид вапоризатора | Підлоговий |
| Функціональність вапоризатора | Озонотерапія |
| Висота | 97 см |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Обличчя |
| Наявність лампи-лупи | Ні |
| Виробник | Giovanni |