




5 692 ₴
Багатофункціональний випарник з теплою парою та озоном. Пластина встановлена на штативі. Цей пристрій незамінний у кожному салоні краси. Потужність 850 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид вапоризатора | Підлоговий |
| Функціональність вапоризатора | Озонотерапія |
| Вага | 4 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Обличчя |
| Наявність лампи-лупи | Ні |
| Виробник | Giovanni |