







5 956 ₴
Прибирання за допомогою пилососа Lykkele Mogens стане суцільним задоволенням. Цей пристрій дозволить вам легко очистити будь-які поверхні, від підлоги і килимів до м'яких меблів.
Оснащений багатошаровим фільтром, який відмінно справляється з забрудненнями різного розміру.
Ви можете легко відрегулювати потужність всмоктування та наконечник відповідно до своїх потреб.
Великий контейнер для пилу- вам рідко доведеться його спорожняти, заощаджуючи час і зусилля.
Циклонна технологія та фільтр HEPA.
Фільтр HEPA особливо корисний для алергіків - він затримує алергени, пилок і кліщів. Після використання фільтр можна легко очистити під проточною водою.
Незважаючи на високу потужність всмоктування, рівень шуму пилососа становить лише 76 дБ, тому прибирання не порушить спокій і тишу вашого будинку.
Пилосос Lykkele Mogens постачається з 4 насадками:
Турбощітка,
Щітка для підлоги та килимів,
Щітка для м'яких меблів
Щілинна щітка 2 в 1.

Тип пилососа: Традиційний
Потужність двигуна: 899 Вт
Тип пилососа: Безмішковий
Циклонна технологія
Вихідний фільтр: HEPA H13
Тип трубки: Телескопічна металева
Регулювання потужності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lykke |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 899 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Регулювання потужності всмоктування |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |