







3 798 ₴
Цей зволожувач повітря та масляний дифузор не тільки стануть чудовим доповненням будь-якого інтер'єру, але й покращать якість вашого сну та повсякденної діяльності, а також наповнять вашу квартиру улюбленим ароматом. Ви можете використовувати цей дифузор, додавши всього 3-5 крапель вашої улюбленої ефірної олії. Він також покращує якість повітря, живить шкіру, знімає стрес та втому.
У комплект входить 1 зволожувач - дифузор, 1 кабель USB-Type-C, 1 посібник користувача (українською не гарантується), 1 пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм резервуара для води | 0.25 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |