








9 114 ₴

Ми пропонуємо безмішковий пилосос потужністю 850 Вт, що забезпечує відмінну якість пилососу. Завдяки витяжному фільтру класу Hepa 13 видаляє навіть найдрібніші забруднювачі повітря. Пилосос оснащений гумовими колесами, металевою телескопічною трубою і контейнером для пилу на 2,5 л. Це забезпечує комфорт і ефективність використання.
Пилосос без мішка — ідеальне рішення для людей, які цінують ефективне прибирання. Не зволікайте, замовляйте вже сьогодні та насолоджуйтеся чистотою у своєму домі!
Модель оснащена цілими 5 змінними наконечниками, які допоможуть вам доглядати за домом:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Кількість щіток в комплекті | 5 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Вага | 5.1 кг |