







5 956 ₴

Пилосос без мішка MOD-60 - незамінний інструмент у щоденній боротьбі за чистоту у вашому домі.
Ми з гордістю представляємо продукт, який забезпечить не тільки ефективне пилососіння, але й безпеку для алергіків завдяки антиалергічному фільтру.
Пилосос без мішка MOD-60 — це надійність, ефективність і зручність в одному продукті, який готовий вирішити навіть найскладніші домашні завдання.
Комфорт використання
Контейнер для пилу має ємність до 1,5 літрів , що дозволить вам пропилососити квартиру чи офіс, не спорожняючи його.
Завдяки індикатору наповнення контейнера для пилу вам не доведеться думати, коли його спорожнити - пилосос MOD-60 повідомить вам про це!
Для зручності користувачів безмішковий контейнер пилососа MOD-60 надзвичайно легко миється . Лише одна кнопка, щоб спорожнити його.
Коли ви закінчите пилососити, вийміть вилку з розетки та скористайтеся автоматичним змотуванням шнура, не нахиляючись!
Основні характеристики пилососа MOD-60:
Пилосос має новітню систему фільтрації повітря, яка відокремлює частинки пилу від повітря, що всмоктується в камеру.
Таким чином, пристрій виробляє чисте повітря, вільне від будь-яких забруднюючих речовин або алергенів.
Додаткове обладнання
У комплект безмішкового пилососа MOD-60 входять:
металева телескопічна труба,
щітка для підлоги та килимів,
щілинне кріплення,
сліпий пензлик.
Кабельна котушка
Коли ви закінчите пилососити, вийміть вилку з розетки та скористайтеся автоматичним змотуванням шнура, не нахиляючись!
Технічні параметри:
живлення: 220-240В 50-60Гц
гучність: 80 дБ
вага: 3 кг
потужність: 700 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28.5 мм |
| Ширина | 23.5 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 3 кг |