





10 463 ₴
Безмішковий пилосос ETA Stormy з економічним двигуном ECO, високою потужністю всмоктування та широким набором аксесуарів.

Параметри:
Технические характеристики
опис
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETA |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Кількість щіток в комплекті | 5 |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Радіус дії | 10 м |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Глибина | 27.5 мм |
| Вага | 4.5 кг |