




6 796 ₴
Циклонный пылесос MalTec PRO-4000 Вт hepa 12в1, 4000вт

Цілих 12 в 1!
Циклонна технологія та багатоступенева фільтрація
Найкраще і найефективніше рішення
Замість одноразового мішка пилосос має спеціальну камеру, в яку він засмоктує повітря, а потім обертає його - все це для точного відділення забруднень, які накопичуються в контейнері.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 24.5 мм |
| Глибина | 36.5 мм |
| Вага | 4.1 кг |