



8 671 ₴
RAVEN EO009

Пилосос без мішка RAVEN EO009
Без мішка: пилосос оснащений пилозбірником, який можна легко спорожнити, коли він заповнений. Немає необхідності купувати одноразові пакети.
Циклонна технологія: бруд, що всмоктується пилососом, обертається, і відцентрова сила падає на дно бака. Завдяки цьому контейнер легко спорожнити.
Фільтри HEPA, які миються: вони ефективно затримують 99% забруднювачів навколишнього середовища, включаючи частинки розміром до 0,3 мікрометра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raven |
| Споживана потужність | 899 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Глибина | 31 мм |
| Вага | 3.28 кг |