





8 328 ₴
Пилосом без мішка dirt devil dd2502

Пилосос Dirt Devil без мішка - це циклоний пилосос з контейнером для пилу об'ємом 1,8 л. Коли ви закінчите роботу, ви можете просто випорожнити контейнер для пилу в кошик і використовувати його знову. Це означає, що вам не доведеться нести додаткові витрати на придбання нових мішків для пилососів.
Великий дапап та просте управління
Завдяки 6-метровому шнуру живлення, радіусу дії 9 метрів і вазі 4,5 кг пилосос можна легко носити куди завгодно.
Фільтр hepa 12
Пилосос Dirt Devil оснащений фільтром HEPA 12. Цей миючий фільтр видаляє не менше 99,5% дрібних частинок пилу з повітря та запобігає їх винесенню за межі пилососа. Це запобігає подразненню дихальних шляхів і алергічним реакціям.
Набір різних щіток для підлоги
Пилосос Dirt Devil має багатофункціональну щітку для підлоги, щілину для важкодоступних місць і щітку для паркету для делікатних поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dirt Devil |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1.8 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |