



12 104 ₴

▶ Тиха робота: пилососіть комфортно, без особливого шуму
▶ Фільтр HEPA H13: легко зменшує кількість алергенів, пилу, бактерій і вірусів у вашій квартирі
▶ 800 Вт - споживання енергії: зменшіть свої рахунки за електроенергію
▶ 4200 Вт - ефективна потужність: ретельно пропилососіть кімнату
▶Практичний дизайн: використовуйте регульовану телескопічну трубу та кабель, що автоматично висувається
▶ Робочий діапазон 12 метрів: вільно пилососьте великі приміщення
▶ 5-ступеневе регулювання потужності всмоктування: ви можете легко пропилососити килим, панелі, паркет, оббивку, штори, меблі або жалюзі
▶ 6 змінних щіток і насадок: налаштуйте пилосос відповідно до своїх потреб
▶ Автоматичний вибір потужності: дозвольте пристрою вибрати відповідну потужність всмоктування
▶ Панель керування зі світлодіодним дисплеєм: легко керуйте та контролюйте параметри роботи пилососа
▶ Ручка: легко переносити пристрій
▶ 2 турбощітки: ретельно видаляють хутро та волосся з килимів та оббивки
▶ Функція вертикального або горизонтального паркування: ви можете зберігати пилосос у 2 положеннях
▶ Гумові колеса: полегшують переміщення пристрою
▶ Зберігання насадки: запобігайте втраті насадки та щітки для пилу
▶ ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ - ручка з регульованою потужністю: керуйте пилососом, не нахиляючись
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoer |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | пульт ДУ |
| Кількість щіток в комплекті | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника |
| Довжина мережевого шнура | 12 м |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Вага | 6.2 кг |