




7 915 ₴

У комплект пилососа входить спеціальна щітка для чищення паркетної підлоги та інших чутливих до подряпин поверхонь. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що пилосос не зашкодить вашу підлогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 1.8 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Глибина | 41.5 мм |
| Вага | 7.5 кг |