






2 113 ₴
Машинка для видалення ковтунців

Адаптований до різних типів тканин.
Незалежно від того, чи працюєте ви з делікатними матеріалами чи більш щільними, ви знайдете правильний варіант для себе.
Ідеально лягає в руку, маленький і легкий.
Він легко поміщається в сумку або рюкзак, що дозволяє зручно зберігати та використовувати під час подорожі.
В комплекті
Характеристика:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Час роботи від акумулятора | 3 хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |