



2 113 ₴
Технічні дані:
Бритва для одягу HQ-BL-520 розроблена для роботи в будь-яких умовах. Завдяки високій потужності він очистить практично будь-який матеріал.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lint Remover |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.3 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |