






5 476 ₴
Ультрафіолетовий стерилізатор для обробки каркасів та інструментів .
У порівнянні з традиційним високотемпературним підходом, ультрафіолетова стерилізація безпечніша. Пам'ятайте, що ультрафіолетовий стерилізатор здатний боротися лише з вірусами, бактеріями та іншими хвороботворними мікроорганізмами, чутливими до знищення ультрафіолетом. Зазвичай такі стерилізатори використовуються для речей, які не піддаються обробці високими температурами (пластик, крихкий метал, ПВХ, поліестер) .

Ультрафіолетова шафа також зазвичай використовується в поєднанні з іншими типами стерилізації, а саме, після застосування хімічної або високотемпературної стерилізації інструменти складаються в УФ-шафу і зберігаються там, щоб запобігти розмноженню патогенів.

Характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал |
| Час стерилізації | 3600 сек |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Таймер |
| Потужність | 6 Вт |
| Об`єм | 6000 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 175 мм |
| Ширина корпусу | 280 мм |
| Висота корпусу | 200 мм |