



11 344 ₴
Камера **IPC-L26P** від Imou — це більше, ніж просто відеоспостереження. Це активний захист вашого будинку. Ця прожекторна камера поєднує високоякісне відео з роздільною здатністю **1080p HD** та потужне **активне сповіщення**, яке включає два яскраві прожектори та сирену на 110 дБ. Завдяки надійному захисту **IP65** вона ідеально підходить для зовнішнього використання в будь-яку погоду, забезпечуючи спокій та безпеку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Оптичне збільшення | 16 х |
| Кут огляду по вертикалі | 63.7 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 118.4 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 237.2 мм |
| Ширина | 317.3 мм |
| Висота | 171.8 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвітки | Так |