




11 970 ₴

Електронний перетворювач IPS 4000 24V використовується для живлення електричних пристроїв, що потребують змінної напруги 230V від автомобільних акумуляторів та систем постійного струму 24V. Він ідеально підходить для використання в транспортних засобах та в місцях, де пряме підключення до електромережі неможливе.
Ключові характеристики:
• Перетворювач IPS виробляє модифіковану синусоїду на виході, тобто прямокутний змінний струм. Це дозволяє йому живити резистивні пристрої, такі як ноутбуки, зарядні пристрої тощо. Це також знижує вартість і підвищує надійність усього пристрою.
Які пристрої живить IPS 4000 24V?
• Ноутбуки
• Зарядні пристрої
• Електронні блоки живлення
• Електричні чайники
• Телевізори
• Телевізійне та радіообладнання
• Аудіо-відео обладнання


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 3.48 кг |