





2 489 ₴
Підвісний світильник Luxolar 811 доступний у трьох кольорах: чорний, сірий, білий. Стиль лофт - відмінно підійде для кухні, їдальні, вітальні.
Дизайнерський підвісний світильник виконаний у сучасному стилі.
Матовий колір чудово виглядає в сучасних інтер'єрах.
Світильник повністю зібраний - це не набір для самостійного складання - ви дістаєте його з коробки та підвішуєте до стелі.
Вам не доведеться витрачати час на збирання світильника.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Потужність | 60 Вт |
| Датчик руху | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Форма | Круглий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 55 см |
| Діаметр | 130 см |
| Висота | 250 см |