







4 996 ₴
Підвісний світильник з трьома плафонами Luxolar 754 E27 чорного або білого кольору з додаванням міді. Стиль лофт - відмінно підійде для кухні, їдальні, вітальні.
Дизайнерський підвісний світильник виконаний у сучасному стилі.
Матовий колір - чудово виглядає в сучасних інтер'єрах.
Конструкція світильника дозволяє регулювати висоту кожного абажура (до підвішування до стелі).
Світильник повністю зібраний — це не набір для самостійного збирання — ви дістаєте його з коробки та підвішуєте до стелі.
Вам не доведеться витрачати час на збирання світильника.



| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3000 г |
| Висота | 700 см |
| Ширина | 800 см |
| Діаметр | 200 см |
| Довжина | 700 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Потужність | 60 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Датчик руху | Ні |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |