







Відправка з 12 квітня 20266 713 ₴
Для очищення території навколо будинку та інших органічних відходів використовується електро-повітродувка/пилосос DABL 3000E. Спеціальні колеса, розташовані на виході труби, полегшують рух машини вздовж землі та гарантують найкращий ефект поглинання. Пристрій має три режими роботи: вакуумний режим, режим вентилятора та функція мульчування. Підвищений потік повітря явно впливає на ефективність вентилятора, зменшуючи роботу пристрою.
Особливості:
- електричний двигун, потужність якого 2.4 кВт.
- Швидкість видування 160-250 км/год.
- Коефіцієнт подрібнення 20:1.
- Мішок для забору трави складає 35 л.

Особливості:

Прямо під рукою знаходиться великий зручний перемикач для перемикання між обдувом і всмоктуванням.
Зменшення обсягу листя шляхом їх подрібнення в пропорції 10:1 заощаджує місце в сумці.
Колеса, встановлені на повітровипускному отворі, знімають навантаження з рук при здуванні або всмоктуванні листя.
Завдяки цьому ми можемо переміщати пилосос поверхнею, не турбуючись про вагу.
У комплект входить ремінь для перенесення , що дозволяє зручно і комфортно працювати без зайвої втоми.

| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Живлення | Мережа 230В |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Тип | Повітродув садовий |
| Форм-фактор | Переносний |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Об'єм сміттєзбірника | 35 л |