







5 356 ₴
Тепловентилятор одразу випромінює тепло, не сушить повітря. Ідеально підходить для швидкого обігріву невеликих житлових приміщень.
Керамічне опалення дуже ефективно, оскільки споживана електроенергія ефективно перетворюється на тепло.
Нагрівальний елемент тепловентилятора виготовлений з керамічних пластин.


Електричні заряди, що протікають через керамічні пластини, їх нагрівають. Таким чином, тепло, що генерується, передається алюмінієвим перегородкам, які завдяки своїй дуже хорошій провідності відразу ж віддають тепло назовні.
Вентилятор, встановлений в радіаторі, видує тепло, що виділяється алюмінієм, в приміщення, що опалюється.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Польща |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функція повороту | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |