






Відправка з 12 квітня 20267 435 ₴
Керамічний тепловентилятор TKH-02 від DMS це легкий, акуратний і практичний прилад для обігріву взимку, який влітку можна використовувати як вентилятор.
Керамічна технологія дуже швидко нагрівається – прилад досягає потрібної температури за 3 секунди, а використовуючи максимальну потужність в 2100 Вт, можна швидко нагріти приміщення до комфортної температури. Перевагою цієї технології також є більш тривалий термін служби, ніж у стандартних радіаторів.
Пристрій має три рівні – вентиляція, 1-й рівень нагріву 1000 Вт, 2-й рівень нагріву 2100 Вт.
Завдяки вбудованому таймеру ви можете запрограмувати пристрій відповідно до свого графіка та температурних уподобань. З іншого боку, функція осциляції забезпечує кращий розподіл тепла в приміщенні, а при використанні в якості вентилятора - приємніший повітряний потік.

Обігрівач має пульт дистанційного керування, завдяки якому ми можемо змінювати температуру, не встаючи з робочого столу та не встаючи з дивана.
Незалежна вітрина, що імітує камін, створює приємну атмосферу та вселяє оптимізм у холодні зимові дні. На думку вчених, вид каміна, що горить, діє на нас розслаблюючим і покращує настрій.
Обігрівач легко переносити завдяки зручній ручці та невеликій вазі, а у разі перекидання він автоматично відключається та має захист від перегріву.

Технічні характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Виробник | DMS |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потужність обігріву | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Кут повороту | 70 град. |
| Функція повороту | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |