







Відправка з 12 квітня 20264 900 ₴
Якісний кронштейн для LED LCD телевізорів

Стандарт із VESA для цієї моделі
(відстань між монтажними отворами):
І всі опосередковані, наприклад.
та інші проміжні, наприклад, 200x400 або 400x200

В комплект входять гвинти та монтажні штифти.
* у комплекті стандартні/універсальні гвинти, що підходять до 99% телевізорів. Якщо в універсальному комплекті відсутні гвинти для вашого телевізора, їх необхідно придбати самостійно.

Відправлення: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 12 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 424 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Відстань до стіни | 910 мм |
| Форма кронштейна | Прямокутна |
| Покриття | Полімерно-порошкове |