









Відправка з 12 квітня 20262 190 ₴
У вас є що відсвяткувати і ви шукаєте спосіб швидко та легко створити потрібну атмосферу?
KIDZ-DISCO простий у використанні та забезпечує світловий ефект, що наповнює кімнату - успіх гарантований! Просто поставте його на стіл або прикріпіть до лобового скла за допомогою присоски на підставі, увімкніть і готовий до роботи.

Технічні дані:

Відправлення: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Вага | 235 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Упаковка | Коробка |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість режимів світіння | 3 |
| Колірна гамма | RGB |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 120 мм |