









Відправка з 12 квітня 20264 535 ₴
Сучасний надшвидкий зарядний пристрій від відомого бренду Baseus створено для універсального використання. Модель CCGAN100UE з вражаючою потужністю 100 Вт виготовлена з використанням революційної технології GaN.
На відміну від стандартних зарядних пристроїв змінного струму, його компоненти виготовлені з нітриду галію, а не з кремнію. В результаті він набагато швидше, і в той же час компактніше і набагато енергоефективніше класичних моделей з аналогічними параметрами.
Модель CCGAN100UE оснащена портами USB та USB-C. Вони підтримують протоколи швидкої зарядки Quick Charge 4.0/3.0, Power Delivery 3.0. Таким чином, ваше обладнання буде перезаряджено в найкоротший термін.
Вихідна потужність 100 Вт робить зарядний пристрій Baseus ідеальним як джерело живлення для ноутбука.
УВАГА!
В комплект входить кабель USB-C/USB-C від Baseus.

Технічні характеристики:

Мережевий зарядний пристрій Baseus CCGAN100UE – найважливіші переваги

Підтримує технології швидкого заряджання.
Зарядний пристрій підтримує технологію швидкого заряджання: Quick Charge 4.0/3.0, Power Delivery 3.0, Huawei Super Charge, FCP AFC, MTK. Це означає, що батарея, наприклад, телефону Samsung заряджається до 60% за 30 хвилин. Він сумісний з iPhone 11, Huawei Mate 30, Samsung S20, Xiaomi Mi 10, планшетами та ноутбуками Apple.
Найновіші технології – BPS II (зарядка), BCT (охолодження)
Інноваційна технологія охолодження BCT та швидка зарядка BPS II – це функції, які пропонує користувачам зарядного пристрою його виробником. Хоча потужність заряджання дуже висока, а час процесу зведено до мінімуму, ризик перегріву або пошкодження обладнання немає.
Використання нітриду галію дозволить зменшити габарити зарядного пристрою та збільшити його потужність. Він легший, менший, уже — його легко брати з собою будь-куди. Напівпровідник добре проводить тепло, стійкий до пошкоджень, радіації та механічних пошкоджень.
Безпека на високому рівні
Baseus реалізувала цілих 6 різних заходів безпеки, щоб покрити зарядний пристрій та пристрій захистом:
Відправлення: 4-7 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 92 мм |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Потужність | 100 Вт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |