









Відправка з 12 квітня 20264 650 ₴
Показати оптові ціниRadio Bivacc Quercus - це багатофункціональний інструмент, який дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою. Незалежно від того, розслабляючись чи працюєте у складних умовах, Quercus надасть вам справжню силу відчуттів.
Наша радіостанція має чотири незалежні енергетичні системи. Він відтворює радіо в діапазоні FM/AM, а також дозволить слухати улюблену музику як через Bluetooth, так і через лінійний вхід. Оскільки в нашому радіо також є ліхтарик, він може надіслати аварійний сигнал SOS, радіо дозволить вам заряджати будь-який стільниковий телефон (у комплекті Apple є MicroUSB, USB-C та блискавка) з акумулятора) з потужністю до 6400 мАг. Все контролюється великим кольоровим РК -дисплеєм з високою яскравістю та контрастом, завдяки якому ви можете легко прочитати налаштування.

IPX3 водостійкість, армована конструкція, захищена енергетична роз'єм та вхід/вихід. Він доступний у трьох кольорах: помаранчевий, синій та зелений.

Характеристики:
Чотири незалежні енергетичні системи зроблять Bivacc готовим працювати майже в будь -який час. Акумулятор 6400 мАг забезпечує безперервну роботу до 50 годин, що набагато довше, ніж у подібних пристроїв інших виробників. Додатковою перевагою є сонячна панель. А ви також можете поставити стандартні батареї AAA.

Візьміть з собою всюди!
Радіо Quercus можна взяти з вами в будь -якій поїздці. Завдяки акумулятору з тривалим терміном служби та альтернативними системами електроенергії, Bivacc розважатиме вас протягом дня без ризику раптового звільнення в розпалі веселощів. Коли стане темно, ліхтарик вказує шлях до намету. Маяк SOS допоможе в надзвичайних ситуаціях.
Обладнання:
Відправлення: 4-7 робочих днів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 540 г |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Quercus Publishing |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вихід на навушники, Картрідер, Ліхтарик, USB-роз'єм, Дисплей |