






Відправка з 12 квітня 20264 781 ₴
Купивши наш телескоп, ви зможете побачити усі небесні тіла. Завдяки адаптеру для телефону їх можна сфотографувати. З телескопом можна отримати збільшення від 15 до 150 крат. Завдяки цьому зображення під час зйомки виходить яскравим і чітким. Окрім небесних тіл можна спостерігати краєвиди, гори, річки, квіти, птахів тощо.
Телескоп ідеально підійде як подарунок новачкові у вивченні безкрайнього неба.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
ДВА РІЗНИХ ЗБІЛЬШУЮЧИХ СКЛА
Телескоп оснащений двома збільшувальним склом:
Завдяки їм ми можемо вільно регулювати збільшення. Це дозволяє спостерігати за об'єктами з різних відстаней.
Попередження! Не дивіться прямо на сонце через телескоп, оскільки це може зашкодити ваш зір.

Схема:
А - Телескопічна труба
B - Місячний фільтр
C - Окуляр 2 шт.
D - Косе дзеркало
E - Утримувач телефону
F - Шукач з ручкою
G - Важель управління
Н — штатив
K - 3-кратна лінза Барлоу
L - Окуляри для випрямлення 1,5x
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір: чорний, білий
Відправка товару: 4-7 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 360 мм |
| Діаметр об'єктиву | 70 мм |
| Фокусна відстань | 300 мм |
| Водостійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Мінімальна кратність | 15 х |
| Максимальна кратність | 150 х |
| Тип кратності | Змінна |