









5 014 ₴
ПОРТАТИВНИЙ ПОТУЖНИЙ ОБІГРІВАЧ - ЕЛЕКТРИЧНИЙ FAREL 3300W CRONOS®
⭐ САМОРЕГУЛЮЮЧИЙ ТЕРМОСТАТ
⭐ 3 НАЛАШТУВАННЯ ЖИВЛЕННЯ
⭐ ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕГРІВУ
⭐ КОРПУС З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ
ШВИДКО ОБІГРІВАЄ БУДЬ-ЯКЕ ПРИМІЩЕННЯ

✔️ Потужність пристрою: 25 Вт/1500 Вт/3300 Вт
✔️ практична ручка.
✔️ міцна металева конструкція
✔️ витрата повітря на рівні 210 м3/год
✔️ Захист IP24.
✔️ Ручка управління
✔️ регульований термостат.
✔️ автоматичне відключення
✔️захист від перегріву

Специфікація:

ПРОСТЕ УПРАВЛІННЯ
1️⃣ - Вибір функцій із трьома налаштуваннями потужності
30 Вт | 1650 Вт | 3300 Вт
2️⃣ - Ручка термостату
0°С - 85°С
Електричний промисловий обігрівач – ефективне та безпечне обігрів приміщень. Пристрій має ряд захистів як від перенапруги, так і від перегріву. Обігрівач з тепловентилятором не використовує для обігріву відкритий вогонь і не виділяє вихлопних газів , тому його можна сміливо використовувати в різних приміщеннях, на відміну від полум'яних та газових обігрівачів. При цьому двигун пристрою може працювати безперервно тривалий час, не побоюючись виходу з ладу.
Висока ефективність промислового обігрівача зумовлена не тільки відповідними нагрівальними елементами, але і вбудованим вентилятором з 3-ступінчастим регулятором. Потік повітря можна відрегулювати відповідно до ваших потреб. Пристрій підійде для обігріву різних розмірів поверхонь.
Теплова потужність електронагрівача висока, а тепловентилятор рівномірно розподіляє тепло. Це дуже добрий пристрій, який можна використовувати як додаткове джерело тепла.

Також слід зазначити міцний металевий корпус. Конструкція приладу невелика і відносно легка, а завдяки зручній ручці з переміщенням електроплити проблем не виникає.
Тепловентилятор CRONOS® дуже ефективно розподіляє тепло по приміщенню. Ефективно обігріває площу до 25м2. Пристрій оснащений термостатом, що саморегулюється. Він вимірює температуру повітря та регулює температуру в приміщенні. Термостат вимкне пристрій, якщо є ризик перегріву.
Відправлення товару: 4-7 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Lehmann-Gross-Bahn |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція повороту | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |